Kargo ve Teslimat

 

 

Kargo ücretiniz ne kadar?

 

Anukim.com üzerinden verilen siparişlerde 200 TL ve ÜZERİ Alışverişlerinizde Kargo Ücretsizdir. 200 TL altında olan siparişlerde sabit kargo bedeli tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. Kargo bedeli alışveriş yaparken kargo tutarı olarak görülmektedir. Eğer kargo kampanyaları var ise bu sepetinizde görünecek ve kampanyalı kargo olarak gönderilecektir. Ayrıca anukim.com da kargo kampanyaları ana sayfada ilan edilmektedir. 200 TL altında olan siparişlerinizde Güncel Kargo Ücreti : 9,90 TL 'dir.

 


 

Kargom ne zaman ulaşır?

 

Tüm ürünlerimiz aynı gün kargoya verilmektedir. Haftasonu veya resmi tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş gününde kargoya verilir. Bulunduğunuz şehire bağlı olarak, 1 - 7 gün içerisinde sipariş adresinize teslim edilir. Siparişlerinizi, hesabınıza giriş yaparak  “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. 


Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

 

Siparişiniz esnasında belirlenen kargo firmaları ile  09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde teslim edilmek üzere (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir. 


Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

 

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.


Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

 

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz anukim.com’a iade edilir. Teslimata ait farklı durumlar için anukim.com veya kargo firması ile irtibata geçiniz

 

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?

 

Siparişinizle birlikte fatura veya irsaliyeyi paket üzerinde gönderme zorunluluğu bulunmaktadır. Tüm kargolar irsaliyeli veya fatura ile gönderilmektedir. Üzerinde fiyat yazmayan kargo veya hediye paketi isteyen müşteriler, çağrı merkezini arayarak bu durumu bildirmek zorundadırlar. Böyle bir durumda fatura ayrı bir zarf içerisinde farklı bir adrese gönderilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR